Selçuk ASLAN
this site the web

Duyuru (ÇYDD - Bu akşam SKY TÜRK Kanal¹nda)

Degerli Çagdas Yasamlilar ve Çagdas Yasam Dostlari,

14 Aralik 2009 Pazartesi aksami saat 20.00-23.00 arasinda SKYTURK TV 'de yayinlanacak AYKIRI SORULAR Programina konuk oluyoruz.
Genel baskanimiz Prof.Dr.Aysel Çelikel ile birlikte 10 Kasim ve 24 Kasimda genel merkezimize gelerek üye olma basvurusunda bulunan sanatçilarimiz program yapimcisi Enver Aysever'in sorularini yanitlayacaklar.
Programa katilacagi kesinlesen sanatçi dostlarimiz (alfabetik sirayla) :

Ayten Gökçer,
Genco Erkal,

Füsun Akatli,

Gülriz Sururi,

Halit Ergenç,

Nedim Saban,

Selçuk Yöntem,

Tilbe Saran...

Programda ayrica bir kardelen kizimiz ( Esenler'deki Toplum ve Egitim merkezimizden Merve Aras-Türkan Hoca için Lütfü Kirdar'da yapilan törende konusan liseli ögrenci); üniversiteli bir kizimiz (Tugçe Darik, Genel Merkez Gençlik Birimi Yönetim Kurulu Üyesi) ve ÇYDD bursu ile okumus bir gencimiz (Ilhan Yilmaz, su anda genel merkez kurumsal gelisim çalismalarimiza da destek veren çalisan gencimiz) de programa konuk olacaklar.

Program akisi içinde ÇAGDAS MÜZIK TOPLULUGU'muz, Umudun Türküsü basta olmak üzere, ara ara bir kaç eser seslendirecek( önceden çekim yapilacak).
Programda agirlikli olarak Anadolu'da Bir Kizim var Ögretmen Olacak projemiz ile ilgili 23 Kasim 2009 da baslattigimiz OKUMAK ISTIYORUM sloganli tanitim kampanyasindan bahsedilecektir. Program yapimcisi Enver Aysever, izleyicilerin bagis yapmasina ortam yaratmak istemektedir.

Programin genis kitleler tarafindan izlenmesini saglayarak "okumak istiyorum" diyen kizlarimizin sesini duyurabildigimiz ve burs için yeni kaynaklara ulasabildigimiz basarili ve verimli bir program olmasini arzu ediyoruz.

Hepimiz 14 Aralik pazartesi aksami saat 20.00 de SKYTURK deyiz, çevremizde de duyurlim, izlenme rekorlari kirdiralim.
Sevgilerimiz ve en iyi dileklerimizle.


Genel Merkez Tanitim ve Iletisim

Kurumsal Iletisim

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Selçuk ASLAN

Gençlik ve Doğa Gönüllüsü / Makine Mühendisi

İletişim